מצבר 55 אמפר WALTER יפני ימין- כולל התקנה

7575208468
 • 399.90
אזל המלאי
 • מצבר איכותי לרכב מבית WALTER. 
  כולל התקנה בפריסה ארצית ברשת SOLO הממוקמת בכל סניפי הום סנטר. 
  מצבר 55 אמפר. 

  התקשרו עכשיו לבירורים והזמנות *9383 או 074-7143143

   
 • חודשי אחריות:
   12
מצבר איכותי לרכב מבית WALTER. כולל התקנה בכל סניפי הרשת SOLO. 
הסניפים פרוסים בכל הארץ בסניפי הום סנטר. 

התקשרו עכשיו לבירורים והזמנות *9383 או 074-7143143
מצבר 55 אמפר. 
12 חודשי אחריות. 
לרשימת סניפים לחצו כאן
ברוכים הבאים לאתר Solo ("Solo"). באמצעות האתר שלנו תוכלו לרכוש את חלקי החילוף ומוצרים המתאימים לרכבכם, לקבל מידע אודות טיפולים, חידושים בתחום הרכב ועוד והכל באופן המותאם לסוג ודגם הרכב שברשותכם.

אנחנו מציעים אפשרויות משלוח מגוונת ביניהם אספקה ישירות למרכז השירות בו תבצעו את הטיפול. לחלופין, ניתן לאסוף את המוצר המבוקש באחד מנקודות האיסוף שמציעה Solo או לקבלו באמצעות משלוח למענכם.

כמו כן, ניתן להזמין ולרכוש, באמצעות האתר, שירותי התקנה ו/או טיפולים לרכב באחד ממרכזי ההתקנות שמציעה Solo כפי שיפורט באתר.

האתר מופעל על ידי חברת מוטו קוויק בע"מ מרחוב אליעזר בן הורקנוס 5, לוד (להלן: "Solo" או "החברה"). ניתן לפנות בכל שאלה או סוגיה בקשר לאתר ו/או השירות הניתן על ידי Solo למוקד שירות לקוחות באמצעות דוא"ל office@solomycar.com או טלפון *9383 (או 074-7143143) או פקס 08-9218461. מענה יינתן בימים א'-ה' בין השעות 08:00-21:00 ובימי שישי וערבי חג בין השעות 08:00-14:00. בכל שאר השעות תוכלו ליצור קשר עם המוקד או במייל ולהשאיר את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

הוראות תקנון זה מפרטות את תנאי השימוש באתר על ידי המשתמש בו וכן את תנאי השימוש החלים על כל פעולה ו/או הזמנה ו/או רכישה שתתבצע על ידו באמצעות האתר והם מהווים חוזה מחייב בין המשתמש לבין Solo. שימוש באתר לרבות רכישת המוצרים ו/או השירותים המוצעים בה משמע הסכמה לתנאי השימוש כאמור. על כן, חשוב שתקראו היטב את תנאי השימוש באתר המפורטים להלן.

הגדרות
"שימוש באתר" - לרבות גלישה, רכישה, הרשמה לחברות במועדון לקוחות, השתתפות בבלוגים ו/או צ'אטים, הזנת תכנים ותגובות.

"לקוח" - גולש, משתמש או רוכש באמצעות האתר.

"מרכז שירות" – מוסך, פנצ'ריה, חנות או מרכז התקנות בבעלות החברה או מרכז שירות עמו קיים שיתוף פעולה עם Solo לביצוע טיפולים ו/או תיקונים.

התקנון מנוסח בלשון זכר, מטעמי נוחיות בלבד, אולם הוא מתייחס לבני שני המינים.

התקנון מנוסח בלשון יחיד, מטעמי נוחיות בלבד, אולם הוא מתייחס גם ללשון רבים.

מי רשאי להשתמש באתר?

רשאי לבצע רכישות באתר מי שכשיר לבצע פעולה משפטית מחייבת. משתמש שהינו קטין או אינו זכאי לבצע פעולה משפטית ללא אשור אפוטרופוס נדרש לקבל אשור מאת הוריו או האפוטרופוס החוקי לעשות שימוש באתר. האחריות בגין השימוש באתר על ידי קטין ו/או מי שאינו זכאי לבצע פעולה משפטית חלה על ההורים ו/או האפוטרופוס בלבד.
על אף האמור, קטין שמילאו לו 17 שנים ובעל רישיון נהיגה בתוקף רשאי לבצע רכישות באתר.
השירותים המוצעים באתר

השירותים המוצעים באתר כוללים, בין היתר, מתן מידע אודות Solo, הצגת קטלוג מוצרים, אפשרות רכישת מוצרים הנמכרים על ידי Solo, רשימת סניפים בהם נמכרים המוצרים, מידע אודות המוצרים הדרושים לטיפולי רכב שונים.
כמו כן, ניתן לבצע טיפולי רכב שונים ו/או התקנה של מוצרים באחד ממרכזי השירות של Solo המפורטים באתר, כפי שיעודכן מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי של Solo.
יובהר כי הטיפול ו/או ההתקנה המוצעים הינם בהתאם להוראות יצרן הרכב כפי שהתקבל מאת היצרן ועל סמך המידע הרלבנטי אודות הרכב שהוזן על ידי הלקוח בעת הזמנת טיפול ו/או ההתקנה.
Solo רשאית לשנות את תכנים באתר, השירותים ו/או המוצרים המוצעים בו וכן את אופן השימוש באתר בכל עת וללא הודעה מוקדמת ללקוח ולא תהיה כל טענה ו/או דרישה כנגד Solo או מי מטעמה בקשר לכך.
SOLO שומרת לעצמה את הזכות להוסיף ו/או לגרוע מרשימת מרכזי השירות על פי שיקול דעתה הבלעדי וללקוח לא תהיה כל טענה ו/או דרישה בקשר לכך.

אחריות

כל המוצרים המוצעים לרכישה באתר הינם חדשים, באריזותיהם המקוריות וחלים לגביהם כללי האחריות והשירות הרגילים לגבי מוצרים מאותו סוג.
חלק מהמוצרים המוצעים לרכישה באתר מלווים בתעודת אחריות. במקרים אלה תעודת אחריות תהיה מטעם היצרן ו/או היבואן ו/או נותן השירות ו/או SOLO (להלן: "בעל האחריות").
אחריות על חלקי חילוף- יובהר כי כל חלקי החילוף (מוצרים תחת קטגוריית "חלקי חילוף" באתר מלווים באחריות יבואן אשר ויחשבו במקרה זה כבעלי האחריות ולא Solo.
האחריות הבלעדית למוצרים, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם, ליכולת פעולתם התקינה ולמפרט פעילותם חלה אך ורק על בעל האחריות.
האחריות לפעולתם התקינה של המוצרים חלה על החברה החתומה על תעודת האחריות שסופקה יחד עם המוצר לרוכש.
בהעדר אחריות של היצרן ו/או היבואן ו/או נותן השירות Solo תהיה האחראית למוצרים (במסגרת תעודת האחריות המקורית) ובלבד שנעשה שימוש סביר במוצר.
במקרה שSolo הינה בעלת האחריות היא מתחייבת לתקן מוצרים עליהם חל אחריות על פי דין. בנוסף, מתחייבת Solo לבדוק כל מוצר שנרכש באתר שמתגלה בו קלקול תוך שנה מיום רכישתו, ולתקנו, במידת הצורך, אם הוא נובע מפגם בתהליך הייצור בלבד, בכפוף שנעשה שימוש סביר במוצר. במידה והפגם אינו ניתן לתיקון יוצע ללקוח מוצר חלופי או שובר זיכוי. על אף האמור ולמען הסר ספק, אין לSolo אחריות על קלקול הנגרם כתוצאה משימוש רשלני, היזק בזדון, שימוש לא סביר במצור ולפגם במוצר כתוצאה מניקוי או טיפול שלא בהתאם להוראות שימוש או טיפול סביר.
Solo לא תהיה אחראית בקשר לכל תקלה, בעיית תקשורת, וירוס או תקלה טכנית במחשב או מכשיר אלקטרוני אחר של הלקוח או מי מטעמו כתוצאה מגלישה או שימוש באתר Solo.
מידע באתר

באתר מופיע מידע מאת גורמים חיצוניים (ספקים, יצרנים וכו'). מידע כאמור מוצג באחריות הגורמים החיצוניים בלבד וSolo אינה אחראית לאמיתות תוכנו והיא לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם ללקוח כתוצאה מהסתמכות על תוכן המידע המגיע מאותם גורמים חיצוניים. זאת למעט החזרת מוצר בשל אי התאמה כפי שמפורט בתקנון.
איסור שימוש לרעה

לקוח לא יעשה כל פעולה אשר עלולה לפגוע באתר, בתכניו ובמפעיליו ובכלל זה לא יעביר תכנים שעלולים לפגוע בצנעת הפרט ו/או שמנוגדים לחוק לשון הרע, חוק הגנת הפרטיות, חוק זכויות יוצרים וכל דין אחר. כמו כן לקוח לא יפיץ או יעביר באמצעות האתר חומר או מידע הכולל וירוס או כל דבר אחר העלול לפגוע בתקינות ובטכנולוגיות התומכות באתר.
מבלי לגרוע מן האמורSolo רשאית לחסום גישה לאתר ללקוח, ללא צורך במתן הודעה מוקדמת ו/או נימוק, אם על פי שיקול דעתה נראה כי לקוח עושה שימוש לרעה באתר בכל צורה שהיא והלקוח מתחייב לשפות אתSolo בכל מקרה שכתוצאה מהתנהגותו בקשר לשימוש באתר, נגרם נזק לSolo ו/או לצד שלישי.
קניין רוחני

האתר והתכנים הכלולים בו, לרבות סימני המסחר, זכויות רשומות וזכויות שטרם נרשמו, הלוגואים, הטקסטים, התמונות, הגרפיקה, קבצי שמע ווידיאו וקבצי מדיה אחרים, עימוד האתר, אופן סידורם של התכנים וכל רכיב אחר המהווה חלק מן האתר, הינם קניינם הרוחני של Solo או של צד שלישי שנתן לה הרשאה מפורשת לעשות בהם שימוש. אין להפיצם ו/או להעתיקם ו/או לשכפלם ו/או לעשות בהם שינויים או עריכה, תרגום או שימוש אחר כלשהו, מלא או חלקי למטרה מסחרית או באופן העלול לפגוע בקניין הרוחני של Solo או של צד שלישי כאמור, ללא הסכמה מפורשת מראש ובכתב מאת Solo. כמו כן אין לעשות שימוש כלשהו בנתונים המופיעים באתר ללא אשור בכתב ומראש מאת החברה. אין להעלות קישור מאתר החברה ו/או מאחד מדפי אתר החברה לאתר אחר ללא אשור בכתב ומראש מאת החברה.
מבלי לגרוע מן האמור לעיל, יובהר כי Solo קיבלה רישיון לשימוש בנתונים של Tec Doc. אין להעתיק ו/או להפיץ ו/או לעשות שימוש בנתונים אלא ללא הרשאה ספציפית ומראש מאת חברת Tec Aliiance.
דין וסמכות שיפוט

הדין החל על השימוש באתר הוא דיני מדינת ישראל בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט במחוז תל אביב.
שונות

לSolo שיקול הדעת הבלעדי לא לאפשר ו/או להפסיק, ללא הודעה מוקדמת וללא צורך בהנמקה, שימוש באתר למי שהפר תנאי מתקנון זה.
אנו עשויים לשנות את תקנון האתר בכל עת על פי שיקול דעתנו הבלעדי וללא צורך בהודעה מראש. עם זאת כמובן נשלח הודעה בדבר השינוי לכל מי שאישר דיוור ישיר.
Solo רשאית להמחות את זכויותיה לפי תקנון זה לכל צד שלישי כל עוד הצד השלישי יפעל בהתאם להוראות תקנון זה.
אנו מאחלים לך קנייה מהנה!
x

#{title}

#{text}

#{price}