הסיפור שלנו


אז מי אנחנו SOLO

 

עד היום עולם הרכב והאביזרים לרכב הרגיש כאילו שייך רק למקצוענים, חובבי התחום ונועזים שיודעים.

על אף שנהיגה ברכב נתפסת לעיתים כדבר טריוויאלי, בעלי ובעלות רכבים רבים חשים לעיתים ניתוק או הסתייגות מסוימת מתחום הרכב בכלל ותחום המוצרים לרכב בפרט.
SOLO הינה חברה צעירה ורעננה שהוקמה במטרה להנגיש את עולם הרכב עבור הציבור הרחב. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים לרכב לצד מרכזי התקנות ושירות מתקדמים.

בסולו תוכלו למצוא אווירה חמה וידידותית שתאפשר לכם להרגיש שתחום הרכב אינו מדע טילים מרוחק ומסובך.
אצלנו בסולו הלקוח תמיד במרכז וכשאמינות ומקצועיות מהוות ערך עליון אנו יכולים להבטיח לספק לכם את השירות הטוב ביותר. באווירה חמה וידידותית תוכלו לראות שתחום הרכב אינו מדע טילים ותהנו מהיצע איכותי של מוצרים במיוחד עבור הרכב שלכם.

מצברים

אמרת מצברים אמרת SOLO!
SOLO מתמחה במכירה והתקנת מצברים בפריסה ארצית. כלל סניפי הרשת נמצאים בכל סניפי הום סנטר בפריסה ארצית. 
SOLO מציעה מגוון רחב של מצברים לכל הרכבים, כולל רכבים כבדים ו-4X4. 
המחירים המפורסמים באתר כוללים התקנה. וכמובן שכל המצברים נמכרים עם אחריות מלאה. 
במגוון תוכלו למצוא גם מצברי שנפ וגם מצברי מבית WALTER בטווח מחירים מצויין ואטראקטיבי. 

 

עולם חדש- מציאת חלקים ומוצרים מותאמים לרכב שלכם

אם עד היום חששתם לרכוש מוצרים וחלפים לרכב שלכםף בין אן לא ידעתם מה בדיוק מתאים עבורם? כיצד בכלל למצוא את החלף המתאים לרכב שלי? 

מעתה יש לכם את הפתרון המושלם. אנו ב-Solo גאים להציג לכם את קטלוג החלפים המקיף שיאפשר לכם לבחור את הרכב שלכם ולמצוא בקלות את החלפים המתאימים עבורו. אנו עובדים קשה כדי לייצר עבורכם את התאמה המדויקת ככל הניתן.

המידע אודות החלפים והתאמתם לרכבים מבוססים על הקטלוג הבינלאומי והמקצועי TECDOC. הנתונים שואפים להציג התאמה מלאה בין החלפים לרכבים ואכן מצליחים באחוזים גבוהים. עם זאת דעו שיתכנו טעויות ונשמח לשמוע ממכם במדיה ונתקלתם בטעות. 

מהיום תוכלו להשוות מחירי חלפים שקיבלתם ממוסכים ונותני שירות. באפשרותכם להזין את מספר החלק המקורי או החליפי ו/או להזין את רכבכם ולבחור את קטגוריית החלקים הרלוונטית. האתר יציג לכם את החלפים המתאימים בלבד לרכבכם ויאפשר לכם לבחור את החלק במחיר הטוב ביותר עבורכם. 

x

#{title}

#{text}

#{price}